ČASTÉ DOTAZY

Frequently asked questions

Kde u vás zaparkovat?


Společně s obcí Rychnov u Jablonce nad Nisou jsme pro vás připravili parkoviště, mrkněte prosím na směrovky, které jsme pro vás připravili, navedou vás. Zároveň připravujeme další parkoviště pro Vás.
Jak je to s jídlem a pitím?


U vchodu do Otevřené zahrady nelze přehlédnout FOOD truck, který je otevřen ve stejnou dobu, jako otevřená zahrada. Rádi vám připravíme luxusní kávičku, domácí limču či točené pivko. Samozřejmostí jsou také dobroty masité, bezmasé i veganské, sladké i slané, taktéž u nás najdete zmrzku a nějaké další pochutiny ,-) Vše od regionálních farmářů a výrobců. A vše samozřejmě v BIO kvalitě. Navíc si u nás můžete i nějaké ty dobrůtky koupit sebou "na doma". Doporučujeme sledovat náš IG a FB, kde dáváme fotky a novinky ,-)
A co ubytování?


Usilovně makáme na tom, aby bylo připravené co nejdříve, chystáme jednak domečky v přírodě a soukromí (nečekejte žádnou hlavu na hlavě, ale spíše souseda budete vyhlížet hooodně dlouho i dalekohledem) - toto ubytování spustíme během léta 2021, přesný čas dáme vědět všem, kteří jsou přihlášeni k odběru novinek či sledují náš IG a FB. Do budoucna v horizontu cca 3 let přirpavujeme také soukromé apartmány pro Vás. Prosím, sledujte náš FB a IG a také náš web, kde ve správný čas se objeví v menu záložka UBYTOVÁNÍ včetně rezervačního kalendáře. Zatím pro Vás máme připraveno několik báječných míst, kde si můžete bez potíží u nás "stanovat" nebo "karavanovat" ❤️ Rozhodně nečekejte stan vedle stanu, uspokojíme ty, kteří rádi soukromí a klid, protože dalšího "souseda" u nás budete vyhlížet v dálce ,.)
Kolik stojí vstup do Otevřené zahrady Little farmers?


Děti do 2 let mají vstup ZDARMA 😉 Vstup do Otevřené zahrady pak pro všechny ostatní stojí jednotnou cenu, a to je 50 Kč za osobu. Chceme, abyste si užili místo, kde můžete v klidu přijít relaxovat do přírody a ke zvířátkům, proto je cena minimální a jde o příspěvek na krmení pro zvířátka.
Dá se u vás stanovat?


Ano toto je u nás možné. Máme několik možností, kde můžete být v srdci přírody, na samotě u lesa, či naopak v blízkosti zvířátek. Cena stanování je jednotná 990 Kč za noc za 1 stan s autem či obytňák. Kolik se vás tam vleze, to už je na vás .-) Přikoupit lze také farmářské snídaně, mrkněte do nabídky ,-)
Dáse u vás platit kartou?


Ano, samozřejmě ,-)

B49C3334-5338-43D0-BE4D-8E3811B496F2.jpe