432874E4-6386-4212-A156-0825A74F8885.heic

PROJEKTY škola/ školka

Milujeme zvířata a milujeme děti. Velmi rádi podpoříme všechny kantory v jejich snažení ukázat a přiblížit dětem svět zvířat, trvalé udržitelnosti, pomoci druhým, respektu a pokoře. 

Proto u nás velmi rádi uvítáme všechny školky a školky :-)

Návštěva naší farmy lze dohodnout na dopoledne, ale i celý den. Můžeme se domluvit jen na prohlídce farmy, nebo i na tom, že děti zapojíme do dění. 

DSC_0070.JPG

Kontakt se zvířaty

U nás to není jen o tom, že si děti zvířátka pohladí. Na našich setkání se děti naučí mnoho nových věcí, v reále uvidí rozdíl sudokopytníka a lichokopytníka, naučí se jak ke zvířatům přistupovat, jak s nimi zacházet, co dělat a co naopak ne. 

Nové vědomosti

Asi všechny děti vědí, jak dělá kráva či ovečka nebo koza, ale co jedí tato zvířata? Kde mohou žít a co rádi nemají? Co je pro ně největší mňamka, naopak jaké potraviny jim vadí? A co takhle si učesat krávu nebo koně? 

DSC_0082.JPG
DSC_0061.JPG

Pomáhat je správné

Učíme děti pomáhat. Učíme děti, že pořízení zvířátka není jen o mazlení, ale že je to i péče o zvířátka. Vše děti učíme prakticky, hrou, vyzkoušením si. 

Jak objednat? 

Všechna naše zvířátka i my se na všechny děti těšíme zase od května 2022. V období 1.11.2021 - 30.04.2022 budou probíhat úpravy v Otevřené zahradě, za přítomnosti bagrů a dalších pomocníků a proto by byl pobyt dětí v zahradě z bezpečnostního hlediska nežádoucí. Určitě se máte na co těšit - nejen na nové přírůstky zvířecí, ale také spoustu nových hracích a poznávacích prvků. Pro objednání od 2.5.2022 nás kontaktujte na mailu: sylvie@sylviesamsonova.cz, kdy společně dohodneme veškeré detaily vaší návštěvy u nás. Těšíme se na vás moc už teď. 

DSC_0090.JPG