top of page
432874E4-6386-4212-A156-0825A74F8885.heic

PROJEKTY škola/ školka

Milujeme zvířata a milujeme děti. Velmi rádi podpoříme všechny kantory v jejich snažení ukázat a přiblížit dětem svět zvířat, trvalé udržitelnosti, pomoci druhým, respektu a pokoře. 

Proto u nás velmi rádi uvítáme všechny školky a školky :-)

Návštěva naší farmy lze dohodnout na dopoledne, ale i celý den. Můžeme se domluvit jen na prohlídce farmy, nebo i na tom, že děti zapojíme do dění. 

REZERVACE TERMÍNU PŘEDEM JE NEZBYTNÁ, PROSÍME KONTAKTUJE NÁS NA MAILU SYLVIE@LITTLEFARMERS.CZ děkujeme 🙏

DSC_0070.JPG

Kontakt se zvířaty

U nás to není jen o tom, že si děti zvířátka pohladí. U nás na farmě si zvířátka opravdu zažijí, naučí se, jak k jednotlivým zvířatům přistupovat, jak s nimi zacházet, kde je hladit a kde naopak naopak ne. Naučí se také, jak se zachovat, když podobné zvíře potkají ve volné přírodě, třeba takové divoké prase se může poštěstit potkat každému z nás, a aby to skončilo šťastně, je potřeba znát pár věcí. 

Nové vědomosti

Asi všechny děti vědí, jak dělá kráva či ovečka nebo koza, ale co jedí tato zvířata? Kdo z nich se sudokopytník a kdo lichokopytník a jak to jednoduše poznat? Kde mohou žít a co rádi nemají? Co je pro ně největší mňamka, naopak jaké potraviny jim vadí? A co teprve si tako moci každý zkusit učesat krávu nebo koně? 

DSC_0082.JPG
DSC_0061.JPG

Pomáhat je správné

Učíme děti pomáhat. Učíme děti, že pořízení zvířátka není jen o mazlení, ale že je to i péče o zvířátka. Vše děti učíme prakticky, hrou, vyzkoušením si všeho, co takové pořízení si zvířátka znamená. Učíme děti odpovědnosti. 

Kolik to stojí, jaké jsou možnosti a jak objednat? 

Co se týče rozpočtu, tak ceník pro školy/školky/ dětské skupiny je možno si vybrat ze dvou variant:

 

1. PROGRAM 1 za 70 Kč/dítě.

V této variantě se děti mohou těšit na komentované prohlídky u zvířat. Program je na cca 1,5 hod. Dozvíte se mnoho užitečných informací nejen o zvířátkách samotných, ale také například co dělat, když potkáte v lese divočáka, na pastvě krávu či koně... S dětmi následně můžete využít Otevřenou zahradu a její venkovní hřiště další 3 hodiny. 

2. PROGRAM 2 za 130 Kč/dítě.

V této variantě se skupinky mohou těšit nejen na komentovanou prohlídku u zvířátek, tak jako je uvedena ve variantě, jednak, navíc se zapojí i do práce: čistíme výběhy, pečujeme o zvířátka, děti jsou v přímém kontaktu se zvířaty. Navíc se dostanou tam, kam běžní lidé nikoliv, jdeme se podívat i na ustájení velkých koní, na stroje (traktory atd.) včelstvo, zkrátka děti si farmaření užijí opravdu do hloubky. Program trvá cca 3 hodiny a následně můžete využít Otevřenou zahradu další 3 hodiny. 

Doprovod dětí v počtu 2 dospělých osob má tyto programy ZDARMA. Rádi také doprovodu uvaříme ZDARMA skvělou kávu (latté, cappucina, luonga.. ve varinatě teplé i ledové). 

 

 

Pokud byste měli zájem, jsme schopni vám připravit FARMÁŘOVO MENU 1
  • Polévka dle předchozí dohody (mrkvičková, gulášová, hrášková, vývar, rajská…).

  • Farmářský toust (farmářská šunka, sýr, farmářův dip, zelenina bio z farmy).

  • Farmářský dezert vždy uspokojí nejen malé strávníky (honzovy buchty, domácí farmářské frgály, farmářské trdelníky atd.)

Toto menu podáváme za zvýhodněnou cenu na osobu 80 Kč. 

FARMÁŘOVO MENU 2
  • Polévka dle předchozí dohody (mrkvičková, gulášová, hrášková, vývar, rajská…).

  • Palačinky (BIO mléko i vejce, čerstvé šťavnaté ovoce, vynikající farmářské marmelády a to vše polité čokoládou či karamelem. 

Toto menu podáváme za zvýhodněnou cenu na osobu 85 Kč. 

FARMÁŘOVO MENU 3
  • Polévka dle předchozí dohody (mrkvičková, gulášová, hrášková, vývar, rajská…).

  • HOT DOG po farmářsku (luxusní hot dog houska, vynikající zeleninka, domácí párečky od našeho řezníka, farmářský dip)

Toto menu podáváme za zvýhodněnou cenu na osobu 90 Kč. 

 

Všechna naše zvířátka i my se na všechny děti těšíme. Pro objednání nás kontaktujte na mailu: sylvie@littlefarmers.cz, kdy společně dohodneme veškeré detaily vaší návštěvy u nás. Těšíme se na vás všechny už teď. 

DSC_0090.JPG
A289B82D-E6FC-4E83-9C53-79C93676342A.heic
DB0949D8-F6C7-4AE8-B815-A4CE2573F905.jpeg
F7D90A0B-E5A0-4500-9F0E-6B6FD4B9EAEB.jpeg
56E43F41-3E69-4DF7-8BF8-AECF100EE810.jpeg
EC5A33F8-AE54-44DE-89F2-2FF8B32C2CC6.heic
bottom of page