top of page
432874E4-6386-4212-A156-0825A74F8885.heic

PROJEKTY škola/ školka/tábor

Milujeme zvířata a milujeme děti. Velmi rádi podpoříme všechny učitele i vychovatele v jejich snažení ukázat a přiblížit dětem svět zvířat, trvalé udržitelnosti, pomoci druhým, respektu a pokoře. 

Proto u nás velmi rádi uvítáme všechny školky a školky :-)

Pro školky i školy jsme připravili zbrusu NOVÉ PROGRAMY, pokud jste tedy u nás již byli, neváhejte se stavit znovu, rádi Vás uvidíme a děti zde zažijí zase nové věci ,-) Mrkněte níže, kde jsou jednotlivé programy podrobně popsány. 

Na dohodnutý termín se Vám budeme věnovat a připravíme a projdeme s vámi celým programem, následně můžete využít naši zahradu, kde si děti pohrají. Ve Food trucku si mohou koupit drobné občerstvení (pití, sušenky). 

Rádi se také postaráme o to, abychom naplnili vaše bříška tím nejlepším jídlem, vše co připravujeme nejen lahodně chutná, ale je i v BIO kvalitě. Nabídku naleznete níže. 

REZERVACE TERMÍNU PŘEDEM JE NEZBYTNÁ, PROSÍME KONTAKTUJE NÁS NA MAILU SYLVIE@LITTLEFARMERS.CZ děkujeme 🙏

Rezervace pro rok 2024 jsou naplněny.

Přijímáme rezervace na OBDOBÍ 15.04.24 - 15.06.2024

DSC_0070.JPG

Kontakt se zvířaty

U nás to není jen o tom, že si děti zvířátka pohladí. U nás na farmě si zvířátka opravdu zažijí, naučí se, jak k jednotlivým zvířatům přistupovat, jak s nimi zacházet, kde je hladit a kde naopak naopak ne. Naučí se také, jak se zachovat, když podobné zvíře potkají ve volné přírodě, třeba takové divoké prase se může poštěstit potkat každému z nás, a aby to skončilo šťastně, je potřeba znát pár věcí. 

Nové vědomosti

Asi všechny děti vědí, jak dělá kráva či ovečka nebo koza, ale co jedí tato zvířata? Kdo z nich se sudokopytník a kdo lichokopytník a jak to jednoduše poznat? Kde mohou žít a co rádi nemají? Co je pro ně největší mňamka, naopak jaké potraviny jim vadí? A co teprve si tako moci každý zkusit učesat krávu nebo koně? 

DSC_0082.JPG
DSC_0061.JPG

Pomáhat je správné

Učíme děti pomáhat. Učíme děti, že pořízení zvířátka není jen o mazlení, ale že je to i péče o zvířátka. Vše děti učíme prakticky, hrou, vyzkoušením si všeho, co takové pořízení si zvířátka znamená. Učíme děti odpovědnosti. 

Kolik to stojí, jaké jsou možnosti a jak objednat? 

Co se týče rozpočtu, tak ceník pro školy/školky/ dětské skupiny je možno si vybrat ze dvou variant, upozorňujeme, že pro MŠ je vhodný pouze program první, děkujeme ,.-)

 

1. PROGRAM pro MŠ za 90 Kč/dítě.

V této variantě se děti mohou těšit na komentované prohlídky u zvířat a také hru.

Program je na cca 2 hodiny. Projdeme výběhy u zvířátek, děti se dozví, jak se chovat ke zvířátkům, na co dát pozor u berana, co udělat, když potkáte v lese divoké prase a další zajímavosti. 

Také pro vás máme připravenu hru pro děti v naší Otevřené zahradě, po jejímž absolvování dostanou děti diplom farmáře/farmářky. S dětmi následně můžete využít Otevřenou zahradu a její venkovní hřiště další 3 hodiny. 

2. PROGRAM pro 1. stupeň ZŠ za 180 Kč/dítě.

V této variantě se skupinky mohou těšit nejen na komentovanou prohlídku u zvířátek, tak jako je uvedena ve variantě, ale navíc děti zapojíme do péče o zvířátka, budeme tedy společně například sbírat vajíčka, česat poníky, doplňovat seno a slámu, v dubnu nám také děti pomáhají s dokrmováním jehňátek z láhve. 

Navíc se děti dostanou tam, kam běžní návštěvníci nikoliv, jdeme se podívat i na ustájení velkých koní, na stroje (traktory atd.) včelstvo, zkrátka děti si farmaření užijí opravdu do hloubky.

Pro děti také máme připravenu hru v naší Otevřené zahradě. 

Program trvá cca 3 hodiny a následně můžete využít Otevřenou zahradu další 3 hodiny. 

2. PROGRAM pro 2 stupeň ZŠ za 220 Kč/dítě.

V této variantě se skupinky mohou těšit nejen na komentovanou prohlídku u zvířátek, tak jako je uvedena ve variantě 1, ale navíc děti zapojíme do péče o zvířátka, budeme tedy společně například sbírat vajíčka, česat poníky, doplňovat seno a slámu, v dubnu nám také děti pomáhají s dokrmováním jehňátek z láhve. Děti, protože jsou větší, tak si také vyzkouší opravdovou práci farmáře a farmářky, takže budeme čistit kopyta koním, také jim vykydáme stáje, jindy zase budou pomáhat zvířata stěhovat, či chystat nové podestýlky ze slámy. 

Děti se i v této variantě dostanou tam, kam běžní návštěvníci nikoliv, jdeme se podívat i na ustájení velkých koní, na stroje (traktory atd.) včelstvo, zkrátka děti si farmaření užijí opravdu do hloubky.

I pro děti v tomto programu máme připravenu hru, takový kvíz, kde hrají o ceny ,-)

Program trvá cca 3 hodiny a následně můžete využít Otevřenou zahradu další 3 hodiny. 

Doprovod dětí v počtu 2 dospělých osob má tyto programy ZDARMA. Rádi také doprovodu uvaříme ZDARMA skvělou kávu (latté, cappucina, luonga.. ve variantě teplé i ledové). 

 

 

A po práci většinou vyhládne, tak pro vás rádi připravíme menu: 
 
FARMÁŘOVO MENU 1
 • Polévka farmářská. 

 • Farmářský toust (farmářská šunka, sýr, farmářův dip, zelenina bio z farmy). 

 • Sladká tečka v podobě domácí buchty (většinou děláme buchty Honzovky, někdy svatební koláčky, táč, frgály... )

Toto menu podáváme za zvýhodněnou cenu na osobu 90 Kč. 

FARMÁŘOVO MENU 2
 • Polévka farmářská. 

 • Lívance (BIO mléko i vejce, čerstvé šťavnaté ovoce, vynikající farmářské marmelády, BIO jogurt). Dětem podáváme 4 ks, dospělým 6 ks. 

Toto menu podáváme za zvýhodněnou cenu na osobu 95 Kč. 

FARMÁŘOVO MENU 3
 • Polévka farmářská. 

 • Nudle Teriyaki s BIO sezónní zeleninou na kokosovém oleji, farmářským sýrem. 

 • Sladká tečka v podobě domácí buchty (většinou děláme buchty Honzovky, někdy svatební koláčky, táč, frgály... )

Toto menu podáváme za zvýhodněnou cenu na osobu 110 Kč. 

FARMÁŘOVO MENU 4 
 • Polévka farmářská. 

 • Farmářské panini zapečené (farmářská šunka, sýr, farmářův dip, zelenina bio z farmy). 

 • Sladká tečka v podobě domácí buchty (většinou děláme buchty Honzovky, někdy svatební koláčky, táč, frgály... )

Toto menu podáváme za zvýhodněnou cenu na osobu 130 Kč. 

 

Výše uvedená menu jsou za zvýhodněnou cenu, tedy cena více kusů najednou, kombinování proto není možné. Věříme, že se dohodnete a vyberete jedno menu, na kterém si pochutnáte všichni. 

Samozřejmě, že je možné, abyste si přinesli oběd či svačinu vlastní ,-)

Všechna naše zvířátka i my se na všechny děti těšíme. Pro objednání nás kontaktujte na mailu: sylvie@littlefarmers.cz, kdy společně dohodneme veškeré detaily vaší návštěvy u nás. Těšíme se na vás všechny už teď. 

3bef7f0e-6961-45e6-b038-ac1d2ecad9c3.jpeg
0e371679-ef82-4323-83c8-75f42504b9d1.jpeg
a70375e2-d7cf-4285-bb00-868de42da592.jpeg
7f4880a5-9c68-4dbc-bc64-7ab9820368c9.jpeg
56E43F41-3E69-4DF7-8BF8-AECF100EE810.jpeg
6405ca4a-d5aa-49a4-b979-5cea441a4604.jpeg
bottom of page