Multicolor Coffees

Little Farmers Kavárna

Od 4.4.2022 pro Vás otevíráme stylovou farmářskou kavárnu Little Farmers, najdete nás přímo na náměstí v Rychnově, v budově Radnice/úřadu města Rychnov. 

Těšit se můžete na neotřelý, útulný a hlavně pravý farmářský design. 

Připraveny pro vás budou denně pravé farmářské dobroty, vše v kvalitě BIO. 

A protože nejen farmaříme srdcem, věřte, že se vždy postaráme, abyste se u nás cítili

"jako v bavlnce". Stejně tak se postaráme o vaše děti. Vše připravujme přímo pro vás, vyhovíme tak rádi těm, kteří si rádi dopřejí kus pravé farmářské slaninky, ale i těm, kteří raději vegetariánské či veganské úpravy. 

Kavárna je otevřena: UT - PA vždy v době 08-18 hod., SO v době 10-18:00 hod.

NE a PO je zavřeno.  

Rezervace jsou možné na telefonu kavárny: 722 959 907

vernal-5042328_1920.jpg

01

Polévkové menu

Každý den pro vás máme připravenu vynikající domácí farmářskou polévku z těch nejčerstvějších surovin, vše v BIO kvalitě a od českých Farmářů. Sledujte náš IG a FB, kde vždy ráno najdete, na co se můžete těšit ,-)

02

Farmářský brunch

Rádi pro Vás připravíme u nás v kavárně vynikající farmářské dobroty "na ďobání" třeba k vynikajícímu vínku od našeho moravského vinaře Jardy. Rádi vám je připravíme i s sebou, takže pokud se nahlásí návštěva, už se nemusíte strachovat, stačí zavolat a vždy něco vymyslíme. 

food-2590224_1920.jpg
infused-water-1830062_1920.jpg

03

Farmářské domácí limonády

Jakmile je ochutnáte, už nebudete chtít jiné ,-) Naše limonády připravujeme vždy čerstvé, z těch nejkvalitnějších surovin v BIO kvalitě. Dochuceny jsou pak domácími farmářskými přísadami paní farmářky. 

04

Farmářské dobroty na sladko

Denně pro vás připravujeme čerstvé a lahodné dezerty, těšit se můžete vždy ně něco trošku jiného a nového, ať už jde o lívanečky, vafle, palačinky, táče, buchty, paris bresty a spoustu dalších dobrůtek. 

pancakes-5989136_1920.jpg
food-5981232_1920.jpg

05

Farmářské dobroty na slano

Pan Farmář pro vás připravil úchvatné menu z farmářských dobrot, protože víme, že každá z nás má trošku jiné chutě, rádi vyhovíme každému, ať už tedy dostanete chuť na Smažené vejce, Omeletu či Farmářské vejce na salátku, nebo něco jiného, vždy uděláme vše, abychom vám vyhověli. 

06

Káva a kávové speciality

Není to jen "kafe", je to zážitek, lahodná chuť, a pochopitelně životabudič. Dovážíme pro vás prémiovou kávu, která pochází z těch nejvybranějších zrníček a díky šetrnému způsobu pracování si zachovává všechny svoje vlastnosti.  Kávu vám rádi připravíme na nejrůznější způsoby v teplé i studené formě. Nebojte se nás zeptat a projevit svoje přání, rádi vám vyhovíme. 

coffee-3120750_1920.jpg